De goede doelen site
Nieuws

Word jij onze nieuwe collega marketing?

Bij Wandelnet maken we werk van wandelen. Met een team van 9 medewerkers en bijna 1.000 vrijwilligers gaan we de uitdaging aan om nóg beter in te spelen op de populariteit van wandelen. Kom jij als marketeer in ons team?

Wandelnet

14 juni 2021 Leestijd 7 minuten

Deel dit artikel

Bij Wandelnet maken we werk van wandelen. Met een team van 9 medewerkers en bijna 1.000 vrijwilligers gaan we de uitdaging aan om nóg beter in te spelen op de populariteit van wandelen. Kom jij als marketeer in ons team? En help je Wandelnet een stap vooruit met je kennis van marketing, je persoonlijke inspiratie en je visie op het bereiken van wandelaars in Nederland? Hieronder vind je de functieomschrijving. Reageer voor 27 juni.

Wandelen is populairder dan ooit!
De een wandelt dwars door Nederland, de ander loopt een route in de buurt of maakt ’n ommetje vanuit huis. Wandelnet bedient de markt van 1 miljoen lange-afstand-wandelaars en speelt in op de wensen van 10 miljoen regelmatige wandelaars. We maken Lange-Afstand-Wandelroutes en door afgeleide routeproducten te ontwikkelen, boren we nieuwe markten aan. Daarnaast komen we op voor belangen van wandelaars en gaan we voor de hoogste kwaliteit routes. Onze missie: Nederland mooier maken voor iedereen die te voet op pad gaat en zo veel mogelijk mensen plezier aan wandelen laten beleven. Bij Wandelnet werken 9 vaste medewerkers en zijn meer dan 900 vrijwilligers actief.

Functieprofiel

Als marketeer ontwikkel je een (online) marketingstrategie, analyseer je de markt van wandelaars (op basis van data, trends en cijfers), positioneer je producten van Wandelnet (zoals Lange-Afstand-Wandelpaden, dagwandelingen, NS-routes en afgeleide producten), breid je de inkomsten verder uit door nieuwe verdienmodellen en geef je invulling aan de samenwerking met strategische partners. Jij weet wat wandelaars willen en hebt een ondernemende geest om op nieuwe trends en veranderende vragen in te spelen. Bij Wandelnet denken we altijd in kansen: je krijgt veel ruimte voor initiatief en je werkt zowel zelfstandig als in teamverband. Je adviseert de directeur in de positionering van Wandelnet, de merkenstrategie en werkt samen aan de uitbouw van zakelijke partnerships. Kortom: jij helpt Wandelnet een stap vooruit met je kennis van marketing, je persoonlijke inspiratie en je visie op het bereiken van wandelaars in Nederland.


Taken & werkzaamheden

In deze functie voer je de volgende taken en werkzaamheden uit:

 • je ontwikkelt een online strategie voor het platform van Wandelnet en voert die in samenwerking met partners van Wandelnet uit om het bereik naar wandelaars te vergroten
 • je werkt een marketingstrategie uit voor de routeproducten van Wandelnet en vertaalt die met collega’s naar nieuwe proposities in de markt van wandelroutes
 • je maakt markt- en data-analyses op basis van onderzoek, webbezoek/social media, SEO/SEA en CRM-data en adviseert op basis daarvan collega’s om zo bereik, binding en conversie te vergroten vanuit de online en offline kanalen
 • je signaleert kansen en pakt de ruimte om met vernieuwende ideeën en marketinginzichten het bereik richting wandelaars te vergroten, onder andere door nieuwe commerciële en niet-commerciële partnerships, financieringsmogelijkheden (zoals ook fondswerving) en verdienmodellen

Rol & positie

Als marketeer bij Wandelnet:

 • val je onder de directe leiding van de directeur
 • werk je nauw samen met de communicatiemedewerker
 • ben je onderdeel van een enthousiast en gedreven team van collega’s
 • krijg je de uitdaging om een team van vrijwilligers te werven en aan te sturen op de marketing

Vaardigheden & eigenschappen

We zoeken iemand die beschikt over de volgende vaardigheden:

 • zelfstandig: je neemt graag het initiatief en werkt zelfstandig
 • innovatief: je hebt een eigen kijk op marketing en zoekt steeds naar nieuwe inzichten in je vakgebied
 • samenwerkingsgericht: je ziet welke partners voor Wandelnet en wandelaars relevant zijn
 • gestructureerd: je werkt planmatig en vanuit een visie
 • ondernemende geest: je hebt zakelijk inzicht en loopt niet weg voor commerciële targets
 • strategisch en hands on: je schakelt van strategie naar praktijk en werkt mee in de uitvoering
 • prikkelend: je bent ‘in’ voor nieuwe ideeën, kunt collega’s inspireren en weet anderen te overtuigen

Eisen & voorwaarden

 • minimaal HBO werk- en denkniveau
 • aantoonbare relevante opleiding (marketing) en enige jaren werkervaring
 • eigen visie op marketing met kennis van de laatste trends en ontwikkelingen
 • affiniteit met wandelen is een pré

Aanbod & arbeidsvoorwaarden

Standplaats van Wandelnet is Amersfoort, op loopafstand van het Centraal Station. Thuiswerken wordt gefaciliteerd (ten tijde van de coronamaatregelen en daarna). We bieden een functie voor 32 uur per week voor een jaar (met uitzicht op verlenging). Het salaris is conform CAO Sociaal Werk salarisschaal 9 (afhankelijk van werkervaring en competenties). Wandelnet kent goede arbeidsvoorwaarden èn een enthousiast team van collega’s.

Informatie & solliciteren

Wil je meer weten, kijk dan op www.wandelnet.nl of bel met Ankie van Dijk (directeur): 06 33342113. Stuur je schriftelijke sollicitatie met motivatie èn CV uiterlijk 27 juni 2021 naar sollicitatie@wandelnet.nl.

De eerste ronde sollicitatiegesprekken vindt plaats op 6 en 7 juli 2021.

Nieuwsbrief

Meld u aan om nieuws & updates te ontvangen.

louwers mediagroep
 • Z&R

  Z&R

  Platform over zon- en daglichtregulering, rolluiken, terrasoverkappingen en afsluitingen

  Naar website
 • Profiel

  Profiel

  Platform over raam-, deur-, kozijntechniek, hang- en sluitwerk, dak- en geveltechniek, veiligheid

  Naar website
 • I&L

  Instore & Livecomm

  Platform over beurzen, retail & online business

  Naar website
 • I&B

  Installatie & Bouw

  Platform over installatietechniek, klimaatbeheersing en elektriciteit

  Naar website
 • GWW

  Grond / Weg / Waterbouw

  Platform over civiele techniek & infrastructuur

  Naar website
 • B&S

  Beton & Staalbouw

  Platform over beton en staal in de bouw

  Naar website
 • Gevelbouw

  Gevelbouw

  Platform over gevels, glas & daken

  Naar website
 • badz

  Bouwen aan de Zorg

  Platform over bouw en ontwikkeling in de zorg in Vlaanderen en Nederland

  Naar website
 • mediagroeplogo

  Binnenwerk

  Platform voor de interieurbouwbranche

  Naar website
0%

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details